філармонійні традиції

      Концертний зал Черкаської філармонії - один із кращих залів Черкас, має 800 глядацьких місць. Концертний зал став центром музичного і культурного життя міста, де протягом 60-ти років слухачі мають можливість доторкнутися до магії музичного мистецтва, познайомитися з творами великих композиторів, творчістю видатних музикантів та виконавців. 

     У залі філармонії панує особлива атмосфера. Ви відчуєте причетність до високого мистецтва музики, підніметеся на новий духовний рівень і отримаєте незабутні враження. 

     Інтер’єр залу, м’які зручні крісла створюють комфортні умови для сприйняття музики. 

     З давніх часів відвідування концертів було святковою подією  для кожного глядача, місцем зустрічі однодумців і друзів, де створювалася особлива аура культурного простору. Хороший  настрій , святковий одяг глядачів, тиша в залі - це данина поваги музикантам, важливі складові атмосфери залу. 

                                                                            
ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ФІЛАРМОНІЇ 

     Дорогі друзі! Будь ласка, зверніть увагу на правила відвідування наших концертів. Дотримуючись їх, ви покажете себе як культурно розвинена особистість і проявите повагу до артистів і всіх працівників філармонії. 

 

    1. Відвідування концертів відбувається строго по білетах, придбаних на даний концерт. 

    2. Вхід до глядацької зали починається за 20 хвилин до початку концерту і закінчується після 3-го дзвінка. 

    3. У разі запізнення на концерт, глядач може потрапити до зали між концертними номерами або ж під час антракту, якщо такий має місце. 

    4. Заборонено вхід до глядацької зали: 

-з напоями та їжею; 
-у верхньому одязі; 
-у нетверезому стані. 

     5. Під час концерту слухач повинен дотримуватися тиші. 

    6. Коли можна аплодувати? 


У всіх філармоніях світу уже сто років існує неписане правило хорошого тону. Для постійних слухачів воно очевидне. Одначе молодь часто не знає про те, що між частинами циклу (інструментального чи вокального) не прийнято аплодувати, щоб не порушити цільність сприйняття твору. У концерті оркестру (симфонічного, камерного чи духового) дочекайтеся, коли диригент опустить руки і повернеться до глядачів – тоді саме час подякувати оплесками за виконання. 

    7. Мобільні засоби зв’язку після 3-го дзвоника необхідно відключити. 

    8. Адміністрація має право вивести із залу людину, котра порушує громадський порядок, без повернення грошей за білет. 


    
     Пам’ятайте також, що відвідування філармонічних концертів – це подія культурна і святкова, тож заслуговує на те, щоб глядач виглядав належним чином, адже класична музика вишукана, і її приємно оцінити в достойній атмосфері особистого образу. Ми не закликаємо вас дотримуватися строгого дрес-коду і приходити у вечірніх сукнях та смокінгах, але демократична форма одягу буде доречна. 

     Сподіваємося, що дотримання правил не буде для вас обтяжливим і ви отримаєте задоволення від відвідання концертного залу філармонії. 

     Наша мета – зробити ваш візит у філармонію приємним і комфортним.Ми завжди раді бачити вас у нашому залі!