Музичні вогники Різдва

МУЗИЧНІ ВОГНИКИ РІЗДВА
РІЗДВО - одне з найбільш очікуваних свят у році і готуватися до нього з особливою любов'ю починають заздалегідь. Тож, черкаський глядач завжди з нетерпінням чекає святкові концерти, які з любов`ю у дусі Різдва і передчутті прийдешнього Нового року готує колектив академічного симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка.
Цього року особливими вечорами: Святвечір та вечір Різдва, яке в усьому світі святкується християнами західного обряду, Черкаська обласна філармонія святково заграла у світлі любові і натхнення, душевного тепла і гармонії почуттів. Відтак, знову і знову хочеться зануритися і пережити феєрію атмосферних музичних вечорів.
Веселі вогники вже чекають глядача на сходинках філармонії. Далі потрапляєш у святково прикрашене фойє, де із великим задоволенням знимкуєшся в фото зоні до 1-ого чи навіть 2-ого дзвоника))) …. Приковує погляд вбрана в новорічний одяг сцена. Лунає 3-ій дзвоник… і тут, наче різдвяну ялинку, простір зали запалює - казкове дійство!
Танці артистів оркестру: польки, марші, вальс, сіртакі!.. Екстравагантний вихід диригента Олександра Дяченка в алюзованому вигляді Санти зі святковою ялинкою! Чарівна фея- ведуча Тетяна Гук, яка вітає глядачів поетичним словом з найкращими побажаннями для здійснення у Новому 2021 році. Урочиста або мрійлива, запальна або споглядальна музика… все це занурює в стан щастя!
Лунають у святковій концертній залі мелодії: Дж. Россіні, Дж. Верді, Ф. Легара,
Й. Штрауса, М. Таривердієва, А. Маркеса,
Д. Тухманова, М. Теодоракіса в аранжуванні заслуженого діяча мистецтв України
О. Дяченка, добре відома усім з дитинства пісня «У лісі, лісі темному» в аранжуванні заслуженого працівника культури України М. Панзюка....
І ось звучить улюблений і знаний у світі український “Щедрик” та інші близькі серцю мотиви з колажу «Мізерлу» у виконанні струнного квартету: Тетяни Бояр, Тетяни Некрасової, Юлії Бунь - Волкотруб та Анастасії Бицулі.
Глядацький зал з глибокою вдячністю в пошані відразу перевтілюється і дихає в унісон, коли звучить, присвячена лікарям, композиція Е.Віла-Лобоса “Бахіана” №5.
Блискучий виступ солістки Олени Лютаревич - Марченко подарував відому “Заздравну” з опери Дж. Верді «Травіата». Розкішна та запальна полька у виконанні Андрія Жовтого примусила танцювати не тільки артистів оркестру та слухачів, а навіть і диригента.
Бурхливими оплесками, вигуками “Bravo!”, з побажанням добра, здоров'я, ВДЯЧНИЙ ГЛЯДАЧ привітав артистів з прийдешніми святами!
Музично- казкове дійство в обрамленні різвяно-новорічного відеоряду ( відеорежисер Р. Павлюк) запалило РІЗДВЯНІ ВОГНИКИ віри і надії на здійснення мрій, сподівань та майбутніх життєвих й творчих звершень у Новому 2021 році!
Merry Christmas and a Happy New Year!
Євгенія Газі