Восени, коли сонце вже повернуло на зиму і природа занурилась у глибокий сон, коли хліб та городина вже давно зібрано,
приходить час довгих вечорів, які все ж хочеться присвятити спілкуванню.
За календарем наприкінці листопада розпочинаються традиційні свята - Катерини та Андрія, які згодом передадуть святкову естафету Варварі, Саві та Миколі.
Щось генетично чарівне, затишне та веселе й до сьогодні поєднує нове сучасне покоління із традиціями вечірень або, як їх ще в народі називали - досвітками.
Давні українські традиції, пісні, музика, танці і, звичайно ж, найголовніше - знайомство, спілкування, зародження відносин між молодими дівчатами і парубками.
Унікальна атмосфера досвіток (вечорниць), які бували як буденними, так і святковими, наповнювала велику охайно вбрану українську хату, де збирались, теплом розтопленої печі, веселим молодіжним гоміном та цікавими пісенними історіями.
Варто тільки уявити цю картину, як всередині щось щемно лоскоче душу і нестримно хочеться хоча б на декілька хвилин забути про новітні технології дня сьогоднішнього , а натомість - перенестися у добре протоплену хату в затишному селі Наддніпрянщини і... разом із молодими хлопцями та дівчатами затягти української народної пісні і добряче потанцювати!
Дорогі друзі!
Запрошуємо Вас пройти крізь портал часу і разом із Лауреатом Національної премії України імені Т.Г Шевченка Черкаським академічним заслуженим українським народним хором побувати на музичних українських досвітках!
В доброму здоров’ї та гарному настрої з нетерпінням чекаємо на Вас:
30 листопада (субота)
о 16:00
концертна зала Черкаської обласної філармонії