26.02.2024

Їх світи були різними, але душа в обох - пісенна...

Якось на ПРОВЕСНІ зустрілися юний сільський хлопчина, що від природи наділений музичним хистом, ЛУКАШ та тендітна лісова МАВКА, серця яких відразу полонив ВИРІЙ КОХАННЯ !

На зміну ВЕСНІ прийшло ЛІТЕЧКО з купальськими піснями, іграми , забавами та петрівочками з обжинками. За теплим ЛІТОМ не забарилась і зрадлива ОСІНЬ, яка гучно святкувала весілля на селі і згубила вразливу душу Мавки! Ось надійшла і холодна ЗИМА із хуртечами та завіями, які ,мов у сні, владно зачарували і припорошили усе довкола...

За ЗИМОЮ, що холодним вітром й сном переможно заспівала й полонила обіймами, таки знову прийшла мелодійна ВЕСНА, яка за всякого часу дихає оновленням закоханих сердець і віками потужно озивається весняними гуками та квітчає пісенним рястом.

26 лютого о 18.00 в рамках 69-го концертного сезону Черкаської обласної філармонії відбудеться театралізований концерт “Не стій, вербо” за мотивами драми- феєрії Лесі Українки “Лісова пісня». Черкаський академічний заслужений український народний хор та ансамбль “Росава» оповідатимуть з піснями та танцями історію кохання, що крізь віки надихає покоління українців. У театралізованому концерті , режисеркою якого є Галина Федоряка ,прозвучать українські народні пісні в обробках: А. Пашкевича, Є.Кухарця, О. Стадника, Н. Шмараєвої - Гожої (оркестрування заслуженого артиста України Олексія Колесника) та авторські твори українських композиторів 20 - 21 століть: М. Леонтовича, Г. Гаврилець, А. Комлікової, Є. Марчук. Тож, нехай завжди актуальна і сучасна поезія Лесі Українки та весняно -поетична мелодія незрадливого кохання поправу цього концертного вечора залунає у Ваших душах і прикличе переможну Весну у серця!

До зустрічі!!!

Театралізований концерт «Не стій, вербо» (Черкаси, Черкаська обласна філармонія): купити офіційні квитки у театр 26 лютого 2024, 18:00. Karabas.com