29.02.2024

ПІСНЯ ПРО ТЕБЕ...
Цьогоріч Володимиру Івасюку виповнилося б 75!

«Кожен твір породжує у мені болісно-солодкий дрож і той дрож робить серце здатним чинити добро!», - це слова молодого Володимира Івасюка - видатного українця, якого знають як людину українського мистецтва, який всім серцем кохався у музиці! 
Тепер же музику незабутнього українського маестро люблять та цінують українці всього світу! 
Заворожуючі та вічно живі твори: «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори» та інш. знає і переспівує кожен українець!
Вже багато років ці та інші пісні викликають справжній фурор у слухачів, їх виконують найкращі артисти української сцени!

До дня народження надзвичайно майстерного українського композитора Володимира Івасюка, який став незабутньою епохою, 29 лютого о 18.00 Черкаська обласна філармонія презентує концертну програму та запрошує меломанів українського авторського мистецтва на відвідини триб'ют-концерту під назвою «ПІСНЯ ПРО ТЕБЕ»!
Концертна програма музичного вечора обіцяє безліч прекрасних творів із композиторського спадку віртуозного Володимира Івасюка, а також якісний живий звук у виконанні молодих, проте не менш майстерних солісток: Ольги Чернієнко та Галини Боровицької і, звичайно, запального чоловічого тріо «Обережно: гаряче!» : Василь Клименко, Сергій Нетахата, Владислав Канівець та професійних музикантів STAGE BAND «Паралелі».
Запрошуємо прожити і глибоко відчути цілий калейдоскоп теплих та надзвичайно приємних для душі емоцій від прослуховування відомих і навіть призабутих творів Володимира Івасюка та авторських присвят генію великого українця, що написав понад 100 творів за свої 30 земних років!
Безліч надяскравих і гарячих емоцій заполонять Вас на триб'ют-концерті до 75-річчя Володимира Івасюка у крайній зимовий вечір 29.02.2024 о 18.00 у Черкаській обласній філармонії і обов'язково прикличуть до серця квітучу й переможну весну!
До зустрічі !