15.01.2024

Саме кохання стало причиною появи ліричних пісень, а згодом і окремого вокального жанру - романсу. Спочатку ці твори заспівали іспанці рідною мовою у супроводі гітари, оголюючи палкі почуття, про які не в традиціях того часу було говорити вголос.
У 19 ст. митці-романтики стали сміливцями у висловах своїх думок та почуттів, створюючи виклик суспільству, - і на сцені аристократичного світу головне місце посів світський романс!
Тож, 15 січня 2024 року о18.00 запрошуємо до Черкаської обласної філармонії на концерт камерної вокальної музики “Світські романси” у виконанні: солістки - лауреатки міжнародних конкурсів Олени Лютаревич-Марченко (сопрано), концертмейстерки - заслуженої артистки України Олени Бєлкіної, в інструментальному супроводі Інги Михаль (флейта) та заслуженого артиста України Олександра Шнайдера (гітара).
Запрошуємо щиро і відверто поговорити про любов на відстані душі, на відстані самісінького серця...
Слухачам , котрі завітають 15 січня о18.00 до Черкаської обласної філармонії і яких відразу полонить музика, випадає УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ почути й серцем прожити найпопулярніші романси композиторів 19-20 ст. з Іспанії, Італії, Мексики, України: В. Ді Кіяра, Е.Ді Капуа, К.Гарделя, К.Веласкес Торрес, А.Горчинського Б.Весоловського, І.Поклада та інш.
До зустрічі на першому концерті 2024р. у Черкаській обласній філармонії!