Допомога Збройним силам України!

Колектив Черкаської обласної філармонії в особі директора Юрія Федоряки передав старлінк та зарядний пристрій до нього для 128-ї гірсько-штурмової бригади, яка сьогодні захищає нас від ворога. Кошти на обладнання зібрали під час благодійних виступів.

- Колективи філармонії активно проводять благодійні концерти, допомагаючи Збройним Силам України. Своєю творчістю на сцені ми боремося за відстоювання національної ідентичності й відродження української самобутньої культури, - прокоментував директор Юрій Федоряка.

Старлінк військовим передали під час концерту "Лишаймося собою", що відбувся 27 листопада в межах відзначення 80-річчя від дня народження видатної української співачки, Героя України, народної артистки України, солістки Черкаської обласної філармонії Раїси Кириченко.

Творчі колективи, а саме Лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Черкаський академічний заслужений український народний хор, ансамбль "Росава" та запрошена гостя з Полтавщини Наталія Шинкаренко, яка була ученицею видатної артистки, подарували незабутні пісні з репертуару співачки та своєю творчістю підтвердили наскільки важливою є популяризація української культури у процесі плекання нашої національної самоідентифікації.