Відгук про концерт 28.12.2021

За кількадесят годин, вже зовсім скоро стрілка годинника буде курсувати в Новому 2022-му Році!
2021-й завершується, поспішаючи подарувати останні чарівні моменти!
Саме в такий час див та здійснення мрій святковим настроєм заповнив глядацькі серця передноворічний концерт “Happy music moments” ВІА “ПАРАЛЕЛІ” під орудою Олександра Лісуна у Черкаській обласній філармонії.
Скільки гарних режисерських несподіванок і музичних сюрпризів з яскравим калейдоскопом відеоряду заполонили серця слухачів у святковій концертній залі від чудових виконавців у веселих різдвяно-новорічних капелюшках Санти!
Миті щастя, музичної насолоди, радісного різдвяно-новорічного настрою дарували найвідоміші та найпопулярніші мелодії: “ Jingle Bells“ Дж. Л. Пірпонта, “ Let it snow“ С. Кана і Дж. Стайна, “ Misty“ Е. Гарнера, “Happy New Year“ групи ABBA, колаж українських колядок та щедрівок та багато інш.! Із холодними мотивами перепліталися темпераментні латиноамериканські ритми босса-нови, самби, ча-ча-ча у колоритних запальних джазових композиціях: “Sir Duke“ С. Уандера, “Besame mama“ гурту Poncho Sanchez, “Garota de Ipanema“ А. К. Жобіна та В. ді Морайса, “ Copacabana“ Б. Манілоу в аранжуваннях: О. Лісуна та заслуженого працівника культури України М. Панзюка…
І це ще не всі чарівні пасажі!
У концертному вечорі “Happy music moments” був ведучий Юрій Федоряка , що невимушено допомагав зануритися у дивовижний світ казкової музики.
Зігрівали душі від морозу та заметілі ВІА “Паралелі” у складі: Вакуленко Мирослав - труба, Володимир Шуляка - саксофон, Удод Сергій - тромбон, Пономаренко Олена - рояль, заслужений артист України Олександр Шнайдер - бас-гітара, Євген Перевізник - ударні інструменти, Олександр Демиденко - гітара, музичний керівник та мультиінструменталіст - Олександр Лісун та прекрасна співоча молодь: Галина Боровицька, Ольга Чернієнко, Сергій Нетахата, Кароліна Перевізник, Вероніка Косенко, Аліна Вікарчук, Інга Михаль - тріо "Аріана" та Кароліна Перевізник у творчій співпраці з вишуканою танцювальною парою: заслуженим артистом України Андрієм Єфімовим та Анною Косенко!
Час безупинно рухається вперед, крокуючи до нових задумів та звершень зі світлими побажаннями: “Миру, злагоди, добра, міцної сили духу,гарних звісток і веселого Різдва та щасливого Прийдешнього Нового 2022 Року!!”
Євгенія Газі