Відгук про концерт 24.12.2021

Різдво з Академічним симфонічним оркестром - святкували в Черкаській обласній філармонії протягом двох казкових концертних вечорів.Звучав “СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ” у дусі Різдва в передчутті Нового Року!
За радісними щасливими емоціями слухачі поспішали до чарівно прикрашеної зали. За мерехтливим сяйвом веселих вогників ялинок та імпровізаційними доріжками снігового лісу розмістилися артисти симфонічного оркестру: контрабасист в костюмі Санти, виконавці на духових інструментах - у святкових червоних капелюшках, навіть перша віолончель приміряла карнавальний костюм!
Ведуча Тетяна Гук у сріблястім вбранні із сяючою посмішкою дарувала мажорний святковий настрій, прокладаючи початок музичним подорожам для концертних номерів!
В обрамленні казкового відеоряду із зимових картин в оформленні відеорежисера Руслана Павлюка святково й піднесено грав Академічний симфонічний оркестр під орудою заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка!
Звуковий простір заполонила чарівна музика! Святкові різдвяні композиції, які стали символами Нового Року в усьому земному світі: “Нью-Йорк, Нью-Йорк” Дж. Кандера, “Panis Angelicus” Ц. Франка, “Let it snow”  Д. Стайна в оркестровці заслуженого працівника культури України М. Панзюка, “Тиха ніч” Ф. Грубера, “Вальс «Ковзанярі”  Е. Вальдтейфеля, галопи Г. Лумбю… та нові твори від композиторів 20-21 століть: “Шумка-гопак” Ю. Шевченка, «Весільний вальс» Хейккі Аалтойла в аранжуванні  О. Дяченка, «Дрібничка» Л. Андерсена!
Дві чарівні солістки концертного вечора: Олена Лютаревич-Марченко та джазова молода виконавиця Катерина Осян подарували блискучі вокальні номери у прекрасному виконанні!
Кульмінацією музичної подорожі стали яскраві оригінальні театралізовані номери: «Полька вогню» Й.Штрауса у виконанні solo партій молотків та кувалди лауреата міжнародних конкурсів, капельмейстера групи ударних інструментів Максима Савченка; симфонічна поема «Фінляндія» Яна Сибеліуса зі співочими голосами артистів оркестру; “Марш Радецького” Й. Штрауса, який маестро Олександр Дяченко диригував одночасно і музикантами на сцені, і глядачами у концертній залі, які підспівували та гаряче аплодували в такт ритму!
Прекрасний святковий вечір завершився фейерверком та святковою мішурою, якнайшвидше наближаючи хвилини до зустрічі з Новим 2022 Роком!
Не відпускає феєрія музичного вечора своїми спогадами, створюючи особливий хвилюючий передсвятковий настрій і вітає усіх: “З Новим Роком та Різдвом Христовим!”
Євгенія Газі