Відгук про концерт 20.04.2021.

Наша велика мистецька родина Черкаської обласної філармонії музичний вечір 20 квітня з особливою любов`ю присвятила дорогій колезі-артистці балету Черкаського народного хору Крістіні Будник, яка бореться з підступною онкологічною хворобою.
Впродовж вечора у концертному калейдоскопі, граючи яскравими музичними барвами, змінювалися народні пісні з добре відомими творами українських та зарубіжних авторів, і, безсумнівно, хореографічними композиціями до улюблених хітів та шлягерів популярної музики XX століття.
Чуттєво-емоційне сприйняття мистецького вечора переповнювало глядацькі серця вдячністю, щастям, любов'ю і вірою у краще. Мистецтво виборювало перемогу за життя…
У благодійному концерті заради підтримки колеги яскраво пролилося світло любові і музики, танцю та душевного співу артистів: Черкаського академічного заслуженого українського народного хору; вокально-інструментального тріо "Аріана": Аліни Вікарчук, Інги Михаль, Вероніки Косенко; ансамблю “Росава”, солісток Катерини Овсієнко та Галини Боровицької, тріо “Обережно, гаряче”: Віталія Панченка, Василя Клименка, Вячеслава Дяченка, Сергія Нетахати, Яни Видиборець, Валерії Голуб, Галини Сало, Аліни Чумаченко, заслуженого артиста України Андрія Єфімова, Ірини Ворошилової, Марини Євтушенко, Олександри Жарнікової, Юрія Махна та інш. Народна артистка України Ольга Калина, режисер-постановник Галина Федоряка, балетмейстер-постановник Анастасія Огірчук, відеорежисер Руслан Павлюк разом з великою мистецькою родиною співтворили, аби не втратилась віра у переможну силу єднання, людяності, добра і щастя ЖИТИ на землі!!!
Віримо, що спільними зусиллями все подолаємо! Тож, щиро дякуємо дорогим глядачам та усім небайдужим, хто долучився до благодійної акції-концерту "Подаруй надію. Подаруй життя".
І вже з нетерпінням знову чекаємо на концертну зустріч у Черкаській обласній філармонії! До зустрічі!!!
Євгенія Газі.
Фото - Петро Забіла.