Відгук про концерт 19.04.2021

19 квітня відбувся вечір вокальної музики “О, не згасни ти, світло безсонних ночей”, який подарували слухачам лауреат міжнародних конкурсів Олена Лютаревич-Марченко та заслужений артист України Олександр Суханов в рояльному супроводі заслуженої артистки України Олени Бєлкіної та поетичному слові народної артистки України Ольги Калини. Цього прекрасного вечора у концерті прозвучали українські народні пісні, відомі італійські та українські романси, арії з опер українських та італійських композиторів XIX-XX ст.: М.Лисенка, Я.Степового, Б.Весоловського, Б.Лятошинського, А.Кос-Анатольський, Дж.Пуччіні, Р.Леонкавалло, П.Тості, А.Каталані, Ф.Чілеа.
Мелодії кохання, натхнення, весни, радості та, водночас, зневіри і розпачу, які підсилювалися алегоричними зверненнями до пасторальних образів, лунали впродовж вечора в чарівному виконанні артистів Черкаської обласної філармонії.
У залі зібралися шанувальники академічного вокального мистецтва, прихильники високого мистецтва bel canto (прекрасного співу)!
Музичним меломанам так припали до душі українські народні пісні “Дивлюсь я на небо”, “Ой, зелена полонина” та сцена Миколи з опери “Наталка Полтавка” М.Лисенка в сильному, проникливому виконанні Олександра Суханова. Романси П. Тості, арії Дж. Пуччіні з опер “Турандот” та “Богема” в тендітному, ніжному, з вражаючою гранню динамічних нюансів, були відтворенні прекрасною Оленою Лютаревич-Марченко.
На біс, на радість публіки, в вокальному дуеті Олени Лютаревич-Марченко та Олександра Суханова прозвучала українська народна пісня “Місяць на небі”!
Цього камерного вечора піднесений настрій з весняним музичним ароматом окрилив глядачів до нових мрій та звершень!!!
Євгенія Газі