Некролог

Сумна звістка
На 49-му році життя пішов у засвіти Осауленко Сергій Сергійович (26.03.1972- 23.03.2021) - художній керівник ансамблю "Росава" Черкаської обласної філармонії. 
    Сергій Сергійович Осауленко народився 26 березня 1972 року. В родині, де виховувався хлопчина, завжди   панувала атмосфера любові до музики. Тож, юнаком Сергій Осауленко вступив до Черкаського музичного училища ім. С. С. Гулака-Артемовського до класу викладача Г. Г. Михасюка (труба).
По закінченню музичного училища обдарований юнак далі продовжив навчання у класі викладача О. А. Андрєєва Київського державного  інституту культури (нині - Київський національний інститут культури і мистецтв) та здобув вищу музичну освіту за спеціальністю:диригент ансамблю і оркестру, викладач фахових дисциплін спеціалізації "оркестрові духові та ударні інструменти". 
Після навчання юнак повернувся жити і розвивати музичне мистецтво  в рідних Черкасах та розпочав свій творчий шлях художнім керівником дитячого оркестру духових інструментів при Черкаському центрі дитячої та юнацької творчості.
 Молодий перспективний керівник прикладав багато зусиль і до останнього віддавав себе, аби музичне мистецтво в Черкасах завжди  було на висоті.
Завзятий та енергійний молодий митець укладав всю свою душу і творчі сили в організацію виконавського життя і Черкаського муніципального духового оркестру: з 2002 року талановитий митець - другий диригент, з 2004 року Сергій Осауленко - головний диригент.
З 2012 року по 2018 рік Сергій Сергійович успішно працював другим диригентом академічного малого симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії. Чимало мистецького натхнення та надзусиль Сергій Сергійович поклав на створення перекладень і аранжувань виконуваних творів для різних складів оркестру та різноманітних інструментальних  ансамблів. Як провідний диригент академічного симфонічного оркестру, що пропагував серйозну музику серед молодіжної слухацької аудиторії, С. Осауленко виступив одним із ініціаторів, активних  натхненників та організаторів циклу концертів "Суботні зустрічі з оркестром".
З 2018 року Сергій Осауленко успішно очолив ансамбль "Росава"  Черкаської обласної філармонії та відразу приніс свій творчий стиль у якісний розвиток ансамблевого музичного мистецтва Черкащини. 
Сергій Осауленко належав до когорти мистецьких керманичів, творчий стиль яких був позначений сучасними та багатосторонніми підходами у мистецько-просвітницькій практиці, особливою зосередженістю та ретельністю у відточуванні кожного штриха виконуваної музичної композиції, винятковою продуманістю в організації репетицій, серйозним і відповідальним ставленням до кожного концерту, адже завжди хотів донести до слухача всю глибину думки, яку закладено в музиці. 
Митець  відбувся на цій  землі і завжди та до останнього  віддавав себе людям і МУЗИЦІ.
Світла пам'ять... 
Спочивайте з миром, Маестро... 
Царство небесне Вашій душі... 
Щирі співчуття рідним та близьким.
Церемонія прощання з Осауленком С.С.  відбудеться 25 березня   з 15:30 до 16:30 в будинку трауру.