Відгук про концерт 05.03.2021

Подихом ніжності і свіжості весняного променаду наповнилися в щасті та радості серця глядачів, які завітали 5 та 6 березня до Черкаської обласної філармонії на два святкові концерти від Академічного симфонічного оркестру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка.
У світ прекрасної музики слухачі полинули разом з відомими творами Й.Штрауса, Дж.Верді, Л.Бернстайна, М.Огінського, Е.Гріга, А.Лара, А.К.Жобіна, С.Рахманінова, Р.Чапі, Є.Доги в прекрасному оркестровому звучанні! Злагодженість тембральних голосів, елегантні ритми вальсу, танго, полонезу, босанови…, яскрава та колоритна гармонія в контрасті та в єдності створювали незабутні враження, що глибоко запали в душі!!!
Солісти святкового вечора: Андрій Жовтий та Анна Куриленко подарували незабутні наспіви, які залишили глибокі чутливі спогади, - про батьківську любов, подорожі та мрії кохання. Андрій Жовтий, артист Черкаської обласної філармонії, у присвяту всім чарівним жінкам виконав блискуче і райдужне “Танго для флейти” В.Сапарова. Ніжні, вразливі романси «Стояла я і слухала весну» Л.Тімофєєвої-Русіної на слова Лесі Українки та «Мої батьки» С.Нікітіна на слова О.Маськової прозвучали у виконанні лауреата всеукраїнських конкурсів Анни Куриленко.
У концертах прозвучали ніжні та романтичні, витончені і променисті, жартівливі та ліричні улюблені мелодії душі, між якими ведуча Тетяна Гук наповнювала музичний простір надихаючим прозовим змістом.
Переповнена позитивними емоціями, зала глядачів не відпускала музикантів зі сцени! Концерти “Весняного променаду” академічного симфонічного оркестру відбулися при повному аншлазі на блискучий біс з виконанням молдавського народного танцю «Хора» в аранжуванні О.Дяченка! Весняними звуками пробуджені, серця музичних меломанів в ці березневі вечори щиро надихнулися новою силою життя: любити, творити, мріяти!!!
Євгенія Газі