Черкаській філармонії - 65!!!

Вітаємо, дорогі друзі Черкаської обласної філармонії!

Уже понад шість десятків років багато поколінь пишуть музичну філармонійну історію культурно-мистецького простору Черкащини!

Створена 1955 року, Черкаська обласна філармонія стала осередком духовності, культурних надбань та цінностей Черкащини. Зберігаючи кращі традиції академічного та народного національного мистецтва, Черкаська обласна філармонія реалізує ідеї високої просвітницької місії — естетичного виховання, зростання внутрішньої культури та духовного зміцнення відвідувачів закладу - поціновувачів мистецтва.

У філармонії зростали і стверджувалися відомі в Україні та за її межами багато творчих колективів та видатних постатей — Людей Мистецтва.

Цьогоріч наша філармонія відсвяткувала 65-ліття!

Ці 65 років — це щоденні години наполегливої праці, тижні творчих пошуків, незабутні місяці гастрольних поїздок, аби примножити музичні й духовні традиції Черкаського краю, розвиватись у професії, радувати та надихати меломанів.

Дорогою успіху у 65 йшло не одне покоління митців Черкаської обласної філармонії.

Почуття вдячності переповнюють наші душі, коли згадуємо і зустрічаємо митців - ветеранів філармонійної праці, які творили і творять, зберегли і примножують мистецькі скарби та надбання культурно - мистецької Черкащини.

Ніколи не забуваймо про своє коріння, без якого не вдається побачити красу цвітіння!!!

 

 

 

 

 

 

Колектив Черкаської обласної філармонії щиро дякує за колежанські вітання від філармоній та мистецьких закладів України!

Наша тісна співпраця, взаємопідтримка надихає на нові творчі плани та їх звершення для зростання національної культури.

 

 

 

 

 

 

Сприймай кожен новий день як подарунок, але святковий подарунок!!!

Особливого атмосферного святкового дня творчі колективи та солісти нашої філармонії подарували улюбленому глядачеві букет яскравих вражень, різнобарвних емоцій, неповторних хвилин насолоди та натхнення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Черкаській обласній філармонії - 65!!!