Відгук про концерт 18.06.2019

Сила музики, досвіду, молодості і величезного таланту!

 

Відгук на концерт з нагоди закриття 64-го філармонічного сезону, який відбувся 18 червня 2019 року.

       Черкаська обласна філармонія закрила 64-й концертний сезон чудовим мистецьким проектом за участю  колективів та солістів філармонії, а також гостей, які люб’язно погодилися прикрасити наше свято своєю неперевершеною грою…

     Неймовірні емоції панували в залі. Глядач мав можливість побачити презентацію творчих доробків та прем'єрні виступи .

      Розпочав концерт ансамбль «Росава» - і одразу струни  пісні «Дві скрипки» відгукнулися у душах всіх присутніх. Потім була справжня скрипка заслуженого артиста України Геннадія Кабіна із запальним «Угорським танцем» Й.Брамса. Одразу хочеться  виразити вдячність концертмейстерам: заслуженій артистці України Олені Бєлкіній, Марині Романенко та Олені Пономаренко, які допомогли додати першому відділенню справжню філармонічну академічність та атмосферу живої  музичної творчості. А на перерву всі глядачі вийшли захоплені неймовірно-технічною та щиро-проникливою грою наших гостей з Києва, баянного «AKKO-квартету».

     І ось на сцені уславлений Черкаський народний хор! Просто перехоплює подих, коли чуєш і бачиш цей колектив, який з далекого 1957 року є своєрідним символом і візитівкою  нашого Шевченкового краю. Знаєте, така гордість взяла, коли моя сусідка, переселенка із Донеччини, раптом сказала: «Боже, як же я люблю НАШ хор!». Особливо цього вечора порадували своїм виступом чоловіча група хору та виконання оркестром хору обробки народної пісні «Гандзя»  із солістом-баяністом заслуженим артистом України В. Локтєвим.

      Завжди тепло приймається публікою виступ  відносно нового колективу філармонії жіночого тріо «Аріана». Ці молоді артистки вражають своїм професіоналізмом та універсальністю, адже їм підкорюються і академічне виконання, і народне, і естрадне. А ще ж вони віртуозно володіють бандурами!

      Велика подяка артистам балету, які своєю майстерністю допомагали всім виконавцям глибше проникати у зміст творів. Ну, а виступ сімейного танцювального дуету Єфімових не залишив байдужим нікого в залі. Не можна було без сліз розчулення спостерігати, як мужній батько і його тендітна крихітка-донька передали в танці всю щирість і проникливість музики «Вічного кохання».

   Отож величезна вдячність усім керівникам колективів, артистам, режисерсько-постановочній команді, технічним службам. А найголовніше -  тобі, наш любий глядачу, за щирі емоції, оплески та любов до мистецтва. Чекаємо на нові зустрічі та святкові побачення в ювілейному 65-му концертному сезоні!!!

Музичний редактор Світлана Панасюк