Відгук про концерт 29.05.2019

                    НЕЗАБУТНЯ ПРОГУЛЯНКА З ТАНГО

    Покидаючи вчора концертну залу, мимохідь почула такі слова: «Це було несподівано чудово!». Дійсно, «чудово», а ще проникливо, душевно, піднесено! Можна  привести сотню таких епітетів. А «несподівано», тому що інструментальне тріо «PROMENADE» з міста Лева вперше гастролювало в Черкасах.

     Наші гості спочатку здалися якимись самотніми на великій сцені філармонії, але трохи згодом їхня музика, їхня відмінна злагодженість , ансамблевий , так званий,  єдиний подих заполонили не тільки сцену, а і увесь зал разом зі слухачами. Ця музична  прогулянка під назвою «Від бароко до джазу» поринула всіх у світ прекрасних творів Т.Віталі, Г.Венявського, В.Винницького…Та всі чекали на музику Астора П’яццолли .І ось вона - яскрава і неперевершена! Недарма ж він є  всесвітньо-визнаний «король танго 20 століття». До речі, дискографія Великого Астора просто гідна подиву – Маестро вдалося записати все створене ним. А оскільки ім’я композитора міцно пов’язане у свідомості меломанів із танго , слухачам було запропоновано цілий блок творів у цьому стилі й ритмі – «Медітанго», «Каштанове й блакитне» та «Прощавай, Ноніно!» (вкрай рідкісний різновид жанру – танго-реквієм, присвячений пам’яті Асторового батька ( Ноніно – його родинне прізвисько).

     Ще одну частину концерту  звучала музика нашого геніального співвітчизника і сучасника Мирослава Скорика, деякі твори якого вперше виконувались  саме музикантами тріо «PROMENADE».  

     Виконаний наприкінці концерту твір Натана Мільштейна «Паганініана» викликав бурю овацій в залі і ,на мою думку, зробив так, що надалі для черкасців цей колектив буде пов’язуватися лише зі словом «чудово» , а не «несподівано».

Дякуємо заслуженому артисту України Назарію Пилатюку (скрипка), лауреатам Міжнародних конкурсів Петру Довганю (фортепіано) та Антону Сопізі (гітара) за незабутній вечір.