Відгук на весняний Святковий концерт симфонічного оркестру 06.03.2018

Перший березневий промінь

(Відгук на весняний Святковий концерт симфонічного оркестру

Черкаської обласної філармонії)

Чи пощастило вам відвідати Черкаську філармонію напередодні свята весни та жіночності? Адже в залі не було жодного вільного місця. Концерт симфонічного оркестру під керуванням Олександра Дяченка – це завжди свято для слухачів, а цього дня він став ще й подарунком для милих жінок.

Наш чудовий оркестр потішив своїх шанувальників такими відомими шедеврами симфонічної музики  як Увертюра до опери Дж. Россіні «Севільський цирульник», «Румунська рапсодія №1» Дж. Енеску, «Гранада» А.Лара. Затамувавши подих, глядачі слухали таку незвичайну та водночас чарівну музику Олександра Скрябіна «Мрії». Вона якнайкраще дає нам можливість відчути пробудження природи навесні, рух її глибинних соків, неспокійний, але такий теплий і лагідний вітер добрих змін. Ще багато чудових творів прозвучало на тому концерті. Незабутнім став виступ солістів Олени Лютаревич-Марченко та Олександра Суханова. Виконані ними українські пісні та дует з оперети Франца Легара «Весела вдова» зірвали в залі бурю овацій. А якою радістю і бадьорістю сповнив людські серця квартет тромбоністів! І, як завжди, після фінальних акордів останнього твору слухачі аплодували стоячи своєму улюбленому оркестрові, його музикантам і диригентові. А ті відповіли своїм палким шанувальникам виконанням «на біс» незрівнянної «Гранади».

Ось таким був цей чудовий вечір 6 березня в стінах Черкаської обласної філармонії. Завітайте до неї на будь-який концерт, і ви обов’язково повернетеся сюди ще багато разів!

Глядачка Олена Кончатна

12.03 2018р.