Відгук про концерт 25.12.2018

Зимові мрії. Сніжно-музична заметіль у Черкаській філармонії 25 грудня 2018 р.

Новорічне свято! Що одразу спадає вам на думку? Ялиночка, яскраві прикраси, радість зустрічі зі старими друзями? Неодмінно! А тепер додайте до цього святкову музику та зал, наповнений  гарячими оплесками – і ось матимете щось приблизно схоже на  новорічний концерт симфонічного оркестру. Бо, щоб по-справжньому відчути це свято, що створили для своїх шанувальників  артисти академічного симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії, треба  особисто відвідати цей концерт…

Тож, подарунки та сюрпризи почалися вже відразу після  входу у філармонію. У святково вбраному фойє глядачів зустрічав дитячий ансамбль «Карамель» з вітальними новорічними піснями, усім  пропонували зігрітися чаєм та кавою, поласувати пряниками та канапками.

Концертна зала, окрім ялинки та святкових гірлянд, здивувала новими мультимедіа-екранами на сцені. Це сучасне нововведення стало не тільки вдалою декорацією. Завдяки роботі відеорежисера Руслана Павлюка дивитися концерт стало набагато  цікавіше. Відео високої якості було підібрано із художнім смаком та співзвучно з музичними творами. Картини зимової природи допомогли створити замріяний настрій  творів Джузепе Верді та Петра Чайковського, а вінтажні листівки та картинки із стародавніми ковзанами доречно супроводжували романтичні вальси та запальні галопи  19-го століття. Слухачі мали змогу вперше почути твори композиторів Е.Вальдтейфеля, Й.Хольмесбергера, В.Зоммерфельда та Г.Люмб’є.

Особливо хочеться згадати яскравий виступ молодих вокалістів Сергія Нетахати та Аліни Вікарчук, які зірвали бурю овацій у залі. Не поступилися їм і солісти-інструменталісти Микола  Яковенко (труба) та лауреат міжнародних конкурсів Максим Савченко (ударні). Дуже радісно, що в оркестрі є і свої композитори: твір Олександра Лісуна «Новорічна історія» став приємним сюрпризом загальної святкової атмосфери.

Звуки уже традиційного у новорічних концертах,  вічно молодого  та бадьорого  «Маршу Радецького» Й.Штрауса-батька  ще довго зігріватимуть душі глядачів.

Щиро вітаємо оркестр та його диригента заслуженого діяча мистецтв Олександра Дяченка з прийдешнім Новим Роком І дякуємо від усього серця за це НОВОРІЧНЕ ДИВО!

Дякуємо за фото В.О.Дуці!

Музичний редактор Світлана Панасюк