Відгук про концерт 13.11.2018

                             Неперевершена музика  П’ятої  симфонії Бетховена звучала в залі Черкаської філармонії

      Відлунали  останні акорди П’ятої симфонії  Бетховена - і ти думаєш: добре, що будуть ще аплодисменти і якісь слова (перехід до наступного номера)  ведучої, бо у вухах не перестає звучати і мотив «долі», і яскраві діалоги різних груп інструментів, і захоплюючі теми з 2-ої частини, а найбільше - це фінальні життєстверджуючі акорди, що раз-по-раз в різних зворотах створювали коду, яка наче снігова лавина нарешті, зробивши останню спробу, накрила концертну залу потужною музичною хвилею…

       Хочеться порадіти за нове покоління музикантів-солістів, котрі виходять на сцену разом з прославленим колективом. Адже як вдалося ще зовсім молодому  гітаристу, студенту музичної академії імені П.Чайковського Владиславу Індику  так зворушливо і тонко передати в музиці «Аранхуеського концерту»  Хоакіно Родріго  любов, вірність, відданість та щиру вдячність автора до своєї  дружини? Думаю, що не тільки у представниць слабкої статі, які цього вечора були в залі,  на очах бриніли сльози від такої проникливої і прекрасної музики.

А потім Владислав представив на суд публіки  віртуозний і водночас емоційно насичений твір «Ніч у Тунісі»  Роланда Дієнса.

Гучні і вдячні овації були нагородою нашому гостю з Києва.

У  кінці концерту ми почули оркестрові мініатюри, які не залишили байдужим нікого. Браво, оркестре і Вам, маестро Олександре Миколайовичу!

                        Музичний редактор Світлана Панасюк