21.02.2019

Натхненний  голос скрипки і справжньої дружби

              Запрошуємо шанувальників симфонічної музики разом із музикантами відзначити неабияку дату – 35-річчя творчої діяльності Геннадія Кабіна, заслуженого артиста України, талановитого скрипаля, беззмінного лідера струнної групи оркестру, «правої руки» диригента і просто чудової  людини.

Концерт Фелікса Мендельсона  для скрипки та фортепіано з оркестром  буде виконано  Геннадієм Кабіним і гостем із Чорногорії, професором  Музичної Академії  Цетіньє Олексієм Молчановим - солістами,  давніми друзями, спільній творчості яких не стоять на заваді ані кордони, ані відстані.

 Концертна фантазія Пабло Сарасате на теми опери Жоржа Бізе «Кармен» , будьте певні, занурить всіх нас в атмосферу іспанського фламенко та несамовитих людських пристрастей. Цей твір вперше прозвучить на нашій сцені, так само як і  романтичний «Хаванез» Каміля Сен-Санса. Нехай високий виконавський професіоналізм допоможуть Геннадію розкрити увесь спектр музичних образів  творів, які належать до числа найбільш технічних у репертуарі скрипалів.

У виконанні академічного симфонічного  оркестру під орудою заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка ми почуємо також   увертюру «Прометей» Людвіга Бетховена , сюїту Жоржа Бізе «Арлезіанка» і не тільки…

Будемо раді запросити вас у світ нових вражень  і сходження  до одвічних  життєдайних музичних джерел.

Побажаємо нашому маестро Геннадію Кабіну і надалі успішних виступів та нових творчих злетів!

 Початок концерту о 18.30

Вартість квитків 40-110 грн.

Довідка: (0472) 33-24-72 - адміністратор(0472) 33-21-44 – каса

www.filarmonia.ck.ua