18.02.2019

Музика молодих сердець

                  Шановні, Україна дійсно має таланти! І ви зможете в цьому ще раз пересвідчитись, відвідавши 18 лютого концерт тріо «Аріана» та гостей програми – обдарованих музикантів гурту «Шпилясті кобзарі» - півфіналістів талант-шоу «Україна має талант» та учасників телешоу «Голос країни». Їх з’єднала музика!

                 Наймолодший колектив Черкаської обласної філармонії святкує річницю із дня заснування. За такий короткий термін тріо «Аріана» у складі Інги Михаль, Аліни Вікарчук та Вероніки Косенко вже стало лауреатом першої премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановита молодь України» у номінації «Професіонали. Академічний вокал».

                Тож,  молоді виконавці підготували для глядачів творчий проект під назвою «Від класики до сучасності», яка говорить сама за себе. Цікаво, що будуть виконані твори у супроводі бандур, фортепіано,  A CAPPELLA, caver-версії  улюблених пісень і не тільки.

                 Гості святкового концерту «Шпилясті кобзарі» під керуванням Ярослава Джуся вже досить відомі не тільки в Україні – живі струни їхніх бандур прорвалися через кордони, продемонструвавши світові велич нашого національного мистецтва.

                Музика молодих сердець не залишить Вас байдужими. Очікуйте і на музичні сюрпризи від артистів…

Тож насолоджуймося разом атмосферою вечора та чудовою музикою молодих виконавців.

Початок концерту о 18 год.

Вартість квитків 40-80 грн.

Довідка: (0472) 33-24-72 - адміністратор            (0472) 33-21-44 – каса

www.filarmonia.ck.ua