13.05.2024

Весна пахне ніжністю ... Весна пахне материнським теплом, новими надіями і світлими мріями.
З приходом перших травневих днів щось невловиме проникає в повітря і торкається душі, відгукуючись у всьому людському єстві. Вдихаємо весняні аромати і насолоджуємося красою довкола.
На скрижалях серця місяць травень здавна виписано як місяць квітів і місяць усіх матерів.
З нагоди Дня Матері поціновувачів української пісні та музики запрошуємо 13 травня на 18.00 до Черкаської обласної філармонії на концерт- присвяту " Материнська любов" від ансамблю "Росава" ( художній керівник - заслужений артист України Володимир Локтєв, солістки : Катерина Овсієнко, Вітана Царенко та Тетяна Величко).
Концерт - присвята "Материнська любов" прозвучить як сердечний спогад і глибока вдячність за неповторні миті дитячих років у материнських палких обіймах всеосяжної і неповторно- відданої любові, що проливається у життєву долю із першими звуками ніжної колискової,наспіваної серцем матусі.
Завітайте на концерт -серенаду, що огорне теплом материнського серця і глибоко емоційними піснями відомих українських авторів, які надихалися мудрими настановами до роздумів про сенси буття на землі і вилили усі свої глибокі почуття у творах- присвятах материнській безмежній любові.
Цього концертного вечора, як і завжди, буде душевно і затишно!