19.04.2024

Весна - це особливий час, коли дитячі мрії і таланти розквітають так само, як і природа навколо нас.
Весна - це ідеальний час для першого дебюту обдарованої молоді - юних музикантів талановитої Черкащини разом з артистами Stage band "Паралелі" Черкаської обласної філармонії в концерті «BIG STAGE TIME». Подія є неповторною можливістю для юних виконавців розкрити свій потенціал і здійснити свої мрії.
Попри усі перепони реалій сьогодення ,талановита та незламна молодь Черкащини продовжує плідно навчатися і творчо зростати. Вечір обіцяє бути сповненим позитивом та теплою родинною атмосферою, де царюватиме світла і щира любов до її величності МУЗИКИ. 19 квітня о 18:00 на великій сцені філармонії з вірою у перемогу музикуватимуть обдарована молодь разом зі STAGE BAND "Паралелі"!
У програмі концерту - вишукані композиції, що зворушать серця глядачів чарівними гармоніями і занурять всіх меломанів у море прекрасних теплих вражень, які закарбуються незабутніми спогадами на довго.
Запрошуємо провести незабутній вечір та підтримати молодих артистів, яких прийматиме велика сцена у професійній атмосфері разом з майстрами своєї справи - STAGE BAND "Паралелі"!