25.04.2024

Українське національне мистецтво - душа нашого народу, що , попри все, незборимо витає в безмежних небесах часу, і, не згасаючи, освітлює наші стежки в надскладний час, коли тіні війни тягнуться над рідною землею.
Мистецтво - це не лише витоки культури та традицій, це джерело надії, що зберігає в серцях віру і міцність,аби перетнути бурхливі води життя. Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» ім. І. Сльоти ( Художній керівник та головний диригент колективу - Володимир Корнієнко, хормейстер - С. Ничипорук, диригент оркестру - І. Токарчук) протягом своїх 65 років існування став справжнім символом поліського краю, визнаним та одним із улюблених колективів в Україні. У світі мистецтва "Льонок" завжди відзначався своєю унікальністю та готовністю до експериментів. Їх репертуар охоплює як класичні українські пісні та танці, так і сучасні інтерпретації народної творчості. Активні гастролі колективу незламною Україною - це справжні культурні події, що є джерелом натхнення для українців. "Льонок" – світлий вогник, який несе тепло української пісні й танцю. Колектив завжди памʼятає про реалії сьогодення й ставить особливий акцент на військово-патріотичну тематику виконанням творів, таких як «А льон цвіте», «Степом, степом», «Тополі», «Бігли коні через степ» та інш. Репертуар ансамблю включає твори відомих композиторів і аранжувальників таких, як: А. Авдієвський, І. Сльота, А. Пашкевич, О. Стадник, В. Парфенюк, В. Попадюк, О. Токар та інші.
Поліський академічний ансамбль пісні і танцю "Льонок" - музичний колектив, який виріс у духовний символ України, через свою творчу роботу завжди прагне підтримати український народ. Тож, запрошуємо на концерт "Українці, будьмо разом" Поліського академічного ансамблю пісні й танцю «Льонок» ім. І. Сльоти, що відбудеться 25 квітня о18.00 в Черкаській обласній філармонії.
До зустрічі!