28.01.2024

РОЗКОЛЯДА у ВЕРТЕПІ...
Якщо календарні свята зимового циклу зустрічають, то їх належно треба й провести, аби вони повернулись до нас наступного року. Зимовий період поволеньки відходить, а на його місце урочисто заступає весняний. І хоч сніги та морози вперто тримаються, але вони вже не мають такої сили, як напередодні Різдва.
За давнім українським звичаєм, зимові свята проводжають РОЗКОЛЯДОЮ– гучно, весело,багато...
РОЗКОЛЯДА — гучне дійство, яке традиційно влаштовують між ВОДОХРЕЩЕМ і СТРІТЕННЯМ на завершення різдвяно-новорічних свят.
Розколяда – фінальний акорд або, як кажуть музиканти, кода різдвяних свят. І їх українці вміють відзначати пишно та статно!
РОЗКОЛЯДА - це традиція проводів різдвяних свят, яка ще раз підкреслює важливість Різдва, адже Різдво – це час єднання та прославляння маленького Новонародженого Ісуса Христа і це дійсно особливий час, коли вся родина, друзі, громада збираються разом.
Тож, Черкаська обласна філармонія анонсує «РОЗКОЛЯДУ у ВЕРТЕПІ», котра відбудеться 28 січня 2024 р.о 16:00!
Справжньою музично-пісенною зіркою вечора , що запалить театралізовану концертну феєрію ,виступить Черкаський академічний заслужений український народний хор, котрий на радість, добро та завершення цьогорічних календарних свят щиро завіншує найяскравішими піснями-різдвянками зимового філармонійного різдвяно-новорічного концертного сезону!
Наша незламна країна має свою унікальну музичну культуру та історію, а цикл зимових святкових колядок та щедрівок вважається чи не найцікавішим з усіх.
Тож, Черкаський народний хор щиро запрошує поціновувачів українського національного мистецтва з усією родиною завітати на «РОЗКОЛЯДУ у ВЕРТЕПІ», що подарує музичну насолоду для душі та колоритні враження для серця!!!

Квитки можна придбати у касі філармонії або на сайті karabas.com