27.11.2023

Незабутня співачка, доля якої вписала її славне ім'я у серця не одного покоління, народна артистка України Раїса Кириченко - берегиня української пісні з виразним уособленням мелодійності, жіночності, грації, таланту, сили духу, сумлінної праці і великої любові до України. Її, по праву, називають волелюбним символом священної України!
Легендарна співачка Раїса Кириченко, музичним спадком якої вже декілька десятиліть сердечно захоплюються поціновувачі української пісні в нашій країні та далеко за її кордонами, розпочала свою творчу долю на сцені Черкаської обласної філармонії як солістка Черкаського народного хору, а згодом і ансамблю "Росава".
Цього року, улюбленій співачці мало б виповнитися 80 років. На її честь Черкаська обласна філармонія анонсує концерт-портрет під назвою «Лишаймося собою»!
Концертна програма проллє світло особливої любові до творчості Раїси Опанасівни, бо ж написана невичерпним талантом та щирою українською душею неперевершеної виконавиці, яка завжди співала душею і для душі. Безліч її незабутніх творів залюбки виконуватимуть : Лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка - Черкаський академічний заслужений український народний хор ( хормейстер - О. Жученко, балетмейстерка - постановниця І. Ворошилова, керівник оркестру - заслужений артист України О. Колесник), ансамбль "Росава" під орудою заслуженого артиста України Володимира Локтєва, солістки: Катерина Овсієнко, Вітана Царенко, Тетяна Величко та вельми обдарованої вихованки самої Раїси Опанасівни Кириченко, талановитої уродженки Полтавщини, Наталії Шинкаренко, яка завітає на вечір!
Залишений нам на землі творчий спадок Раїси Кириченко - сотні пісень відразу западають в душу і змушують відкладати буденні справи та слухати, як власне одкровення, згадувати рідних, а багатьох і задуматись
Раїса Кириченко -справжня берегиня рідної української пісні, у якої не було другорядних пісень. Кожна ставала популярною і входила в усі домівки!
Сердечно запрошуємо відвідати прийдешній концертний вечір 27 листопада на 18.00 у Черкаській обласній філармонії, аби відчути захоплюючий вир емоцій, що полонять піснями Раїси Кириченко, та ще раз прожити серцем духовне єднання, яким ми ,українці, завжди надихаємося !!!