27.09.2023

Напрочуд мелодійна, наповнена нотками натхнення, щирості і бадьорості українського духу - так відзначають творчість народного артиста України - Анатолія Матвійчука - неперевершено талановитого співака, поета ,композитора, журналіста, телеведучого і драматурга !
Мистецькі надбання обдарованого українського Маестро завжди обʼєднують українців професійним звучанням, що йде від серця, та винятковою музичною грацією!
 Тож, 27 вересня о 18:00 запрошуємо до Черкаської обласної філармонії на концерт народного артиста України Анатолія Матвійчука!

Концертна програма під щиросердною назвою «ДОРОГА ДО СЕБЕ» налічуватиме безліч відомих світу пісенних композицій, таких як: «Кленова балада», «Два птахи», «Сивий музикант», «А вогонь горить», «НЛО», а також багато нових авторських творів! Цього вечора для українських меломанів на сцені творитиме і артистка Львівського академічного театру «Воскресіння» та Національної філармонії України - Надія Агєєва-Швед.
Надія Агєєва-Швед є засновницею і режисеркою незалежної театральної формації Project Art Theater : проекти «Ми», театралізоване дійство «Слово - зброя», вистава «Джива» , які створено за поезією та драматургією Анатолія Матвійчука.
У колоритному концертному тандемі на сцені цього вечора постануть: і запальне чоловіче тріо «Обережно: Гаряче!»(Василь Клименко, Віталій Панченко та В'ячеслав Дяченко) та відомі черкаські музиканти - Олена Пономаренко (клавішні) і мультиінструменталіст заслужений артист України Олександр Шнайдер.
Палкий музичний етюд елегантної музики обіцяє зачарувати звучанням видатних пісень кожного, хто завітає на музичний вечір!
Завітайте і сповна отримаєте насолоду та українське натхнення для душі і багато світлої любові для серця у творчості видатної та яскравої особистості - Анатолія Матвійчука!????️

Живий звук!
Квитки можна придбати у касі філармонії або на сайті karabas.com!