21.09.2023

Академічний симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії є ровесником незалежної України. У творчій скарбниці оркестру блискучі виступи, проєкти, фестивалі, а в репертуарному портфоліо, крім відомих класичних творів, поважне місце займають нові партитури забутих та відповідно сучасних авторів, що цінно - з прем’єрними проектами від представників молодої композиторської та виконавської генерації України.
Академічний симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії на чолі із його засновником - заслуженим діячем мистецтв України диригентом Олександром Дяченком запрошує на відкриття 32-го концертного сезону 21 вересня 2023 року о18.00.
У програмі звучатимуть твори західноєвропейських композиторів 2 половини 19 - початку 20 століть: чеха А. Дворжака, австрійця Ф. Зуппе, британця Е. Ельгара, німця М. Бруха. Запрошеним солістом виступить відомий львів'ян, скрипаль-віртуоз - заслужений артист України Андрій Чайковський (Львів), мистецтво гри якого шанують у філармоніях та на концертних майданчиках Європи, в країнах Латинської і Центральної Америки. Також, за традицією симфонічних концертів Черкаської обласної філармонії на слухачів чекатимуть нові твори-сюрпризи.

Єднаймося до творення історії нашої музичної культури і разом наближаємо перемогу України!