31.05.2023

Відомо, що неаполітанська пісня «O sole mio» («Моє сонце») була написана в Одесі, в 1898 році під час мандрівки світом її авторів - відомих італійських митців: композитора Едуардо ді Капуа та поета Джованні Капурро.
Свою відому пісню «Hallelujah» канадський поет та композитор Леонард Коен писав, сидячи на колінах в молитві. У тексті є згадка про Самсона і його дружину Далілу, про царя Давида та дружину його полководця Урії - Ветсавію. Коен співав «Hallelujah» з більше, ніж 80 варіантами тексту, кожного разу додаючи нові акценти.
Романтична балада «Besame Mucho» про перше кохання написана мексиканською композиторкою Консуело Веласкес Торрес у 15 років. Сама ж авторка стверджувала, що композиція була створена під враженням опери «Гойєска» іспанського композитора Енріке Гранадоса.
31 травня поціновувачів романтичної вокальної музики запрошуємо на концерт «O sole mio» до Черкаської обласної філармонії, де звучатимуть шедеври світової класики: неаполітанські пісні, романси, арії з відомих оперет тощо. Відомий київський квартет тенорів «Magic voices» та Академічний симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка на прикінці травня презентують концертну програму , яка додасть натхнення і естетичної насолоди вибагливим музичним меломанам . Концертного вечора прозвучать і симфонічні мініатюри теж.

До зустрічі!!!