17.04.2023

Маємо чудову нагоду щиро запросити музичних меломанів відвідати красивий вечір вокальної музики, що досхочу наповнена душевними поривами, сердечним прозрінням і чистотою щирих емоцій,які проживає кожна людська душа, котра сповна насолоджується старовинною музикою.
Відомі всесвіту композитори як: Луїджи Керубіні, Джузеппе Верді, Франц Шуберт та інш. неодноразово зверталися в своїй оперній творчості до безсмерної молитви всіх віків " AVE MARIA", прославляючи її знову і знову!
17 квітня о 18:00 у Черкаській обласній філармонії в рамках 68 концертного сезону пройде вечір вокальної музики «AVE MARIA»!
Концертна програма обіцяє витончені твори світових композиторів: Дж. Каччіні,
Л. Керубіні, Ф. Шуберта,
Дж. Верді, Дж. Пуччіні,
Л. Люцці та інш.
Віртуозні та вишукані солісти на сцені Черкаської обласної філармонії: Олена ЛЮТАРЕВИЧ-МАРЧЕНКО (сопрано), Олеся РОЖКОВА (сопрано), заслужений артист України Геннадій КАБІН (скрипка), заслужений артист України Юрій ІЛЬЧУК (баритон) та заслужена артистка України Олена БЄЛКІНА (концертмейстер) силою безмежного таланту подарують вирій вокального натхнення та катарсис почуттів кожному, хто завітає до храму мистецтва на Великодню світлу музичну зустріч. З нетерпінням вже чекаємо на Вас!!!
Квитки можна
придбати у касі філармонії, або на сайті karabas.com ~ !
(067-44-22-703 - адміністратори;
(0472) 33-21-44 - каса