29.04.2023

Співачку українського походження,що за вибором долі народилася і яскраво музикувала за кордоном,- Квітку Цісик , цілком заслужено вважають українською співачкою. Саме Квітослава Орися Цісик відтворила і популяризувала за кордоном серед діаспори найвідоміші пісні нашого українського народу.
Цього року популярній виконавиці Квітці Цісик мало б виповнитися 70 років! З нагоди 70-річчя Квітослави Цісик 29 квітня о 17.00 в Черкаській обласній філармонії відбудеться концерт-феєрія «…І снилося з ночі дівчині»
Концертна програма вечора подарує тонкі, мелодійні пісні у виконанні жіночого тріо" Аріана": Вероніки Косенко, Інги Михаль та Аліни Вікарчук.
Талановита українська співачка , яка проживала за кордоном та все ж побувала на рідній українській землі, попри всі заборони і виклики, залишила нам у спадок ніжне звучання свого голосу в безсмертних піснях, що являють собою генетичний код кожного українця!
Квітка Цісик - далекий голос України, її пісні і досі продовжують зігрівати серця та душі українців у всьому світі!
Запрошуємо відвідати музичний вечір до дня народження української співочої Квітки, що 29 квітня о 17.00 розмалює Ваші буденні дні яскравими фарбами музичного мистецтва!
До зустрічі у філармонійному залі!