07.04.2023

Нарешті у тривожні будні жителів нашого міста увірвалась довгоочікувана яскрава ВЕСНА!
Попри прохолодну погоду і тривожні очікування, черкащани радо зустріли натхненну пору зародження, переродження і розцвітання, що й надихнула артистів Черкаської обласної філармонії на створення концерту - прем’єри «BIG STAGE TIME».
Прем'єрною родзинкою на квітневому концерті, який на Благовіщення, стане творчий юнацько-молодіжний авангард нашої незалежної і надзвичайно талановитої України, а саме: талановита та незламна молодь Черкащини, що, попри все, продовжує плідно навчатися і творчо зростати у черкаських дитячих музичних школах та черкаських школах мистецтв.
Концертна програма вечора обіцяє бути яскравою від позитивних емоцій, теплої родинної атмосфери, в якій панує справжня ЛЮБОВ та щира МУЗИКА , адже 7 квітня о 18:00 на великій сцені філармонії вперше постануть юні та надто майстерні солісти - учні мистецьких шкіл у супроводі STAGE BAND «Паралелі» під художнім керівництвом Олександра Лісуна!
Мелодійні композиції, що виконуватимуться , обіцяють сколихнути глядацькі серця музичними вогниками та занурити усіх меломанів у вирій прекрасних, теплих миттєвостей, що згодом переростуть у незабутні спогади!
Маємо нагоду запросити саме Вас з усією родиною підтримати юних артистів , які для Вас ВПЕРШЕ музикуватимуть на великій сцені у дорослій компанії 8-ми професійних музикантів.
Подаруймо своїй душі цілий спектр непідробних різнобарвних почуттів на концерті - прем'єрі " BIG STAGE TIME" 7 квітня о 18.00 у Черкаській обласній філармонії!!!
До зустрічі! Щиро чекаємо усіх з родинами!!!
Квитки можна придбати у касі філармонїї, або на сайті karabas.com ~ !
(067-44-22-703 - адміністратори;
(0472) 33-21-44 - каса