09.03.2023

При згадці будь - якого народу - спершу на думку приходить надзвичайно важлива особа, яка стала символом цих людей. Відтак, українці вже декілька століть поспіль своїм культурно - мистецьким провідником вважають видатного поета, художника, мислителя, драматурга, співака та громадського діяча - Тараса Григоровича Шевченка! Наш земляк, уродженець Черкащини, Тарас Григорович мав надзвичайно універсальні обдарування та інтереси, а головне - все своє життя та творчість присвятив рідній Україні! В сучасних реаліях праці митця перетворюють на новий лад, багато відомих його творів, покладено на музику, адже його пророчі думи і через століття не втратили своєї важливості та особливо потужно резонують до наших сердець в реаліях сьогодення!
До 209- ї річниці від дня народження великого Кобзаря творчі колективи філармонії мають нагоду запросити поціновувачів українського національного мистецтва , відвідати театралізований концерт, що відбудеться в день народження володаря національного духу Тараса Шевченка на сцені філармонії 9 березня о 18:00!
Яскрава концертна програма обіцяє шановним поціновувачам українських народних пісень ,звичайно, і співану поезію великого Кобзаря!
Щиро запрошуємо всіх бажаючих доторкнутися до пісенно-поетичної душі і глибокої мудрості величного генія українського народу Т. Г. Шевченка у товаристві творчих колективів Черкаської обласної філармонії! Незборимого і надзвичайно талановитого митця Тараса Шевченка завжди і повсюдно надихала українська народна пісня. І через століття та й до нині надзвичайно красиво звучить поетична душа Тараса!
Квитки можна придбати у касі філармонії, або на сайті karabas.com
(067-44-22-703 - адміністратори;
(0472) 33-21-44 - каса