06.03.2023

"Кожен твір породжує у мені болісно-солодкий дрож, і той дрож робить серце здатним чинити добро!» - це слова молодого Володимира Івасюка - людини мистецтва, яка любила всім серцем музику з раннього дитинства! Тепер же, музику обдарованого українського маестро люблять та цінують люди всього світу!
Заворожуючі та вічно живі твори , такі як: «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори» знає кожен українець! Вже багато років ці та інші пісні викликають справжній фурор у слухачів, їх виконують найкращі артисти української сцени! На початку березня їхньому творцю могло б виповнитися цілих 74 роки! До дня народження надзвичайно майстерного українського композитора Володимира Івасюка, який став незабутньою епохою, 6 березня о 18.00 Черкаська обласна філармонія презентує концертну програму та запрошує меломанів українського авторського мистецтва на відвідини музичного вечора під назвою «НЕ ОДПАЛАЙ, МОЯ ЛЮБОВЕ!»
Концертна програма вечора обіцяє безліч прекрасних творів із композиторського спадку віртуозного Володимира Івасюка, а також якісний живий звук у виконанні молодих, проте
не менш майстерних солісток: Ольги Чернієнко та Галини Боровицької і, звичайно, запального чоловічого гурту «Обережно: гаряче!» ( В. Клименко, В. Панченко, В. Дяченко) та STAGE BAND «Паралелі» під художнім керівництвом Олександра Лісуна!
На Вас чекає цілий калейдоскоп теплих та приємних душі емоцій від прослуховування відомих і навіть призабутих творів Володимира Івасюка та авторських присвят генію великого українця, що написав понад 100 творів за свої 30 земних років!
Гречно запрошуємо отримати безліч надяскравих щиросерцевих емоцій на музичному вечорі 6 березня о 18.00 у Черкаській обласній філармонії!
До зустрічі на концерті!
Квитки можна
придбати у касі філармонії, або на сайті karabas.com ~ !
(067-44-22-703 - адміністратори;
(0472) 33-21-44 - каса