27.02.2023

Семен Степанович Гулак-Артемовський - славетний музикант, оперний та камерний співак широкого діапазону від басу до тенора, композитор, актор, драматург, що народився у лютому в м. Городище на Черкащині у старовинній козацькій родині. Отримав досконалу на свій час освіту, закінчивши Київське духовне училище та Київську духовну семінарію, а згодом - стажування у галузі оперного мистецтва bel canto у Франції та Італії і зробив блискучу артистичну кар’єру світового визнання!
Семен Степанович є автором пісень та романсів, музично-театральних творів, серед яких і перша українська комічна опера “Запорожець за Дунаєм” з розмовними діалогами про долю українських козаків в Османській імперії після знищення Запорізької Січі.
Вокальні твори С. С. Гулака-Артемовського увійшли в золоту скарбницю української музичної класики. Почути вокальні шедеври запрошуємо до Черкаської обласної філармонії 27 лютого на концерт “З ВИСОТ НЕБЕСНИХ” до 210-річчя композитора у виконанні прекрасних солістів: лауреатів міжнародних конкурсів Олени Лютаревич-Марченко
(сопрано, м. Черкаси) та Сергія Андрощука (тенор, м. Київ), заслуженого артиста України Олександра Суханова (баритон, м.Черкаси), заслуженої артистки України Олени Бєлкіної (рояль,м. Черкаси) із музикознавчим супроводом народної артистки України Ольги Калини.
У програмі виконуватимуться не лише перлини національного музичного мистецтва, а й добре відомі й улюблені багатьма арії та дуети із опер: Дж. Пуччіні, Е. Де Куртиса, А. Дворжака та інш.
Все буде МУЗИКА!!!
До зустрічі!