17.02.2023

На 40-й день після народження Ісуса Христа, українці відзначають Стрітення Господнє, яке є одним із дванадцяти головних християнських свят! У народі кажуть, що на Стрітення люди здавна спостерігають ще одну незвичну річневу подію - СТРІТЕННЯ зими з весною! Саме всередині лютого зима передає свої права весні і та стає повноправною володаркою на землі. Після довгого, тривалого, зимного сну, починає прокидатся природа, та ще є час разом СТРІЧАТИСЯ на ДОСВІТКАХ, аби Весна таки з особливою радістю запанувала і перемогла холод Зими.
17 лютого о 18:00 в залі Черкаської обласної філармонії відбудеться культурно - мистецький проєкт під назвою «На досвітках»! Цього післястрітенського вечора у концертній програмі на сцені та у фойє філармонії зустрінуться українська пісня в колоритнім музичнім обрамленні та історико-побутові танці, які з давніх часів танцювали гуртом українці.
Повінчані з українською народною музикою творчі колективи : Черкаський академічний заслужений український народний хор ( художній керівник - В. Федас, хормейстер - Є. Пихтін, балетмейстерка -постановниця -І. Ворошилова, керівник оркестру заслужений артист України О. Колесник ) та ансамбль "Росава", художній керівник заслужений артист України В. Локтєв, солістки: К. Овсієнко та Г. Боровицька зустрінуть гостей НОВОЮ КОНЦЕРТНОЮ ПРОГРАМОЮ та МАЙСТЕР-КЛАСОМ.
Українські історико - побутові танці за особистої участі відомого знавця українського фольклору ЄВГЕНА ПИХТІНА у творчій колаборації з артистами Черкаського народного хору та усіх бажаючих поціновувачів української народної музики, що завітають до філармонії, підкріплять дух, відродять нові сили та незабутні відчуття, що йдуть із витоків української нації, яка завжди перемагає світлом!!! Щиро запрошуємо Вас та родину відвідати дивовижне дійство і з головою поринути у світ українських народних пісень та танців, котрі відтворювалися , коли молодь збиралася на зимових досвітках, на яких від танців і пісень та майстерності музик добряче грала кров ! Насолодитися рідним українським фольклором, танцями та запальною музикою, яку відразу впізнає українська пісенна душа ' нашої незламної нації і які вперше прозвучать у виконанні Черкаського народного хору та ансамблю " Росава" з радістю запрошуємо на вечір справжнього українського натхнення, корені якого сягають далекої минувшини!!!
Все буде Україна!!!
Квитки можна придбати у касі філармонії, або на сайті karabas.com!
(067-44-22-703 - адміністратори;
(0472) 33-21-44 - каса