25.01.2023

25 січня запрошуємо до Черкаської обласної філармонії на концерт “Перлини європейської класики” Академічного симфонічного оркестру, в якому прозвучить музика відомих композиторів-класиків 19-20 століть.
Серед них і один із улюблених в Англії Едвард Елгар - композитор, який був у 1924 році удостоєний звання - Майстер королівської музики. Музика Елгара відрізняється людяністю, чуттєвістю, проникнута любов’ю до ближнього. Сильний емоційним духом Концерт для віолончелі з оркестром мі мінор, оp. 85 в 4 частинах Е. Елгара прозвучить у виконанні відомого українського віолончеліста, лауреата міжнародних конкурсів - Сергія Вакуленка (м.Київ). Також у програмі концерту - прекрасні симфонічні мініатюри К.М. фон Вебера, Ж . Масне, Я. Сібеліуса у виконанні Академічного симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії під орудою заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка!
Квитки можна придбати у касі філармонії, або на сайті karabas.com! 067-44-22-703 - адміністратори; (0472) 33-21-44 - каса
Більше інформації про інші концерти можна знайти на сайті www.filarmoniya.ck.ua
До зустрічі