06.12.2022

Симфонічна палітра образів крізь призму часу і народів різнокольоровими барвами розфарбовуватиме концерт Академічного симфонічного оркестру під диригуванням заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка 6 грудня о 18.00 в Черкаській обласній філармонії.
Відень та Париж 19 століття є культурними центрами Європи! Тут живуть та працюють найвідоміші композитори, поети, художники… У бурхливе 20 століття горизонти розширюються: яскраві митці презентують свою творчість в різних куточках світу від Європи до Азії.
Наше сьогодення – Україна стає епіцентром світових подій. Від долі нашої країни, від військового гарту і витримки наших українських військових захисників залежить майбутнє всього людства.
Тож, в концертній програмі, що прозвучить в День Збройних Сил України, - яскраві симфонічні мініатюри 19 століття: французів Каміля Сен-Санса та Жуля Массне, австрійця барона Еміля фон Резнічека та колоритні композиції 20 століття: британця Н. Хесса, кубинця Н. Менендеса, француза  Ж. Матітіа і , звісно, українця, композитора-сучасника, уродженця Черкащини, С. Леонтьєва.
У виконанні молодих київських солістів – лауреатів міжнародних конкурсів Романа Фотуйми (саксофон) та Дар`ї Шутко (фортепіано) прозвучать нові твори молодого українського композитора
С. Леонтьєва.
Запрошуємо на зустріч!!!