24.11.2022

Музичний вечір - «В обіймах осені» - це відмінний спосіб провести дорогоцінний час з коханими, друзями або знайомими у Черкаській обласній філармонії. Концерт відбудеться 24 листопада о 18:00 в рамках мистецького проєкту "Музична осінь 68- го концертного сезону".
Листопадового вечора своєю майстерністю та заворожуючим звучанням живої музики, закохуватимуть серця слухачів STAGE BAND "ПАРАЛЕЛІ» під художнім керівництвом Олександра Лісуна! Кароліна Перевізник, Олександр Москаленко, Галина Боровицька, Іван Деркач, Вероніка Косенко та тріо «Обережно гаряче»: Василь Клименко, Віталій Панченко та В'ячеслав Дяченко змусять душі кожного меломана, що ніколи не старіє душею, поринути у вир емоцій та насолодитися мелодійним звучанням людського голосу у поєднанні з музичними композиціями українських та зарубіжних композиторів, а також cover версіями відомих саундтреків, котрі стануть головною окрасою концертної програми!
«В обіймах осені» - концерт для душі, в якому на піднесенні звучатиме жива музика ,що доводить нас до краю вічності і дає можливість протягом декількох хвилин осягнути всю її велич!
Ми запрошуємо саме Вас, дорогі нескорені духом українці, на цьому концерті з нашими молодими виконавцями в насолоду відпочити душею і серцем!