05.11.2022

Поціновувачів пісенного слова і хорового співу запрошуємо 5 листопада о 15.00 до Черкаської обласної філармонії на театралізований концерт “Не стій, вербо” за мотивами “Лісової пісні” геніальної української поетеси Лесі Українки в рамках мистецького проєкту "Суботні зустрічі".
Це - історія про вирій кохання двох юних сердець Лукаша ( заслужений артист України Андрій Єфімов) та Мавки (Кароліна Кіян), чиї світи були різними, але душа в обох - пісенна… Тут феєричні образи переплітатимуться з правдою людського життя впродовж чотирьох пір року!
Великі хорові картини, балетні сюжетні сцени виконуватимуть артисти Черкаського академічного заслуженого українського народного хору (художній керівник та диригент Володимир Федас, балетмейстер-постановник Ірина Ворошилова, керівник оркестру - заслужений артист України Олексій Колесник) та тріо “Аріана” (Вероніка Косенко, Аліна Вікарчук, Інга Михаль) в режисерській постановці Галини Федоряки!
Історія крізь віки оповідатиметься з українськими танцями та іграми у постановці Анастасії Огірчук та ін., українськими народними та авторськими піснями в обробці: Є.Кухарця, О. Стадника, Н. Шмараєвої - Гожої та з авторськими творами від українських композиторів 20 - 21 століть: М. Леонтовича, А. Пашкевича, М. Плашкевича,
Г. Гаврилець, А. Комлікової, Є. Марчук на завжди сучасні та актуальні вірші Лесі Українки.
До зустрічі!