31.10.2022

Неперевершений італійський композитор Джузеппе Фортуніно Франческо Верді почав свій творчий шлях як романтик, а ввійшов в історію музики як майстер реалістичної опери. Жанрово-тематична палітра оперної творчості Дж. Верді багатоманітна: від історико-героїчних до лірико-психологічних і комічних творів. "Ніхто краще за Верді не міг відчути життя... "
До світових вершин оперного реалізму входить спадщина Джузеппе Верді, у якій розкриваються найкращі риси музично-драматургічного обдарування італійського композитора, котрому притаманні глибоке проникнення у внутрішній світ героїв, простота і виразність наспівних мелодій, коріння яких - в італійській народній пісні.
Крайнього жовтневого вечора у концерті- параді шедеврів Дж. Верді прозвучать найвідоміші і давно улюблені оперні арії у виконанні : Олени Лютаревич - Марченко (сопрано),Олесі Рожкової (сопрано) та заслуженого артиста України Олександра Суханова! За роялем - заслужена артистка України Олена Бєлкіна!
Запрошуємо поціновувачів оперного мистецтва на концерт, аби сповна проникнутися чарівним талантом великого композитора свого часу
Дж. Верді в залі Черкаської обласної філармонії 31 жовтня о 18:00!
Квитки можна придбати у касі Черкаської обласної філармоніїї або на сайті Karabas.com.
З нетерпінням чекаємо на нашу зустріч, осяяну італійською Музою величного Маестро Дж. Верді!