17.08.2022

Черкаська обласна філармонія щаслива відкрити двері і радо запрошує на концерти, приурочені до Дня Незалежності України. Ми- велика мистецька філармонійна родина, в глибокій пошані вдячних сердець низько вклоняємось мужності, стійкості та незламному духу усіх захисників, які зараз боронять українську державу і високою ціною відстоюють майбутнє нашої незалежної і вільної України!
Поціновувачів високого мистецтва ми раді запросити 17 та 18 серпня на концерт “УКРАЇНА ПОНАД УСЕ” у виконанні АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ Черкаської обласної філармонії під орудою заслуженого діяча мистецтв України ОЛЕКСАНДРА ДЯЧЕНКА!
Шедеври української та світової класики, популярні симфонічні мініатюри Едварда Гріга, Миколи Лисенка , сучасна українська музика від Володимира Зубицького, Олександра Шмикова, і не лише... Нові українські патріотичні пісні та відомі оперні арії зворушуватимуть серця у виконанні лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів: ОЛЕНИ ЛЮТАРЕВИЧ-МАРЧЕНКО ТА КАТЕРИНИ ОСЯН.
У програмі звучатиме і ТВІР-ПЕРЕМОЖЕЦЬ конкурсу “СИМФОНІЧНА МАЙСТЕРНЯ” 2022 міжнародного фестивалю “Музичні Імпрези України” - ПРЕМ’ЄРНЕ ВИКОНАННЯ! Конкурс вже вчетверте проходить за підтримки Черкаської обласної філармонії, Національної спілки композиторів України та громадської організації “ІмпрезаТерра”.
Концерт відбуватиметься із дотриманням усіх правил безпеки.
До зустрічі на концертах, дорогі українці!
І нехай є і буде УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!