08.02.2022

Ансамбль української народної та сучасної пісні “Росава” Черкаської обласної філармонії запрошує на вечір української пісні “А в тому саду”.
8 лютого о 18.00 у великій залі Черкаської обласної філармонії звучатимуть відомі народні пісні та твори українських композиторів 20-21 ст. про кохання, ніжність та вірність у майстерному виконанні Катерини Овсієнко та Галини Боровицької. Запалюватиме серця і яскрава народна інструментальна музика!
На дружні мистецькі гостини завітають: заслужений артист України Олександр Суханов, дівочий квартет " Рута-м'ята"... І це ще не всі сюрпризи чекають на Вас!
Цього концертного вечора сучасне поєднання фольклорних інтонацій в різних жанрах розгорнеться крізь призму тисячі давніх мотивів !
Ансамбль " РОСАВА", що 8 лютого о 18.00 запрошує на концертне побачення шанувальників української пісні, - це 10 професійних музикантів:
Євгеній та Оксана Журкіни - скрипки, Сергій Сергієць - контрабас, Тетяна Брик - флейта, Володимир Махник - баян, Сергій Маловічко - ударні, Сергій Драголюб - кобза, Сергій Гусаченко -мультиінструменталіст і художній керівник, солістки- вокалістки: Катерина Овсієнко та Галина Боровицька.
До зустрічі!!!