05.11.2021

Осіннього вечора невимушено мріється про особливе, унікальне і водночас досконале, що звучатиме в гармонії з думками, настроєм та почуттями!
Особливий концерт ансамблю віртуозів “AKKO QUARTET” у складі: заслужених артистів України Олега Шияна та Романа Молодченка, лауреатів міжнародних конкурсів Віталія Козицького та Андрія Гіркого увібрав унікальну різнобарвну програму на радість слухачам, яку колектив представить 5 ЛИСТОПАДА о 18.00 в затишній залі ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ!
Звучатимуть унікальні музичні інструменти, які виготовлені по спеціальному замовленню: баян-гобой, баян-кларнет, баян-фагот, бандонеон, баян-туба.
У яскравих барвах осені звучатиме прекрасна музика В.А.Моцарта, К.В.Глюка, А.Вівальді, П. Чайковського, Й. Штрауса, А. П'яццоли, Н. Різоля та унікальні, стильово оригінальні твори композиторів 20-21 ст.
Без сумнівів, володарі Трофею Миру в Португалії та Лауреати 1 премії конкурсу PIF Castelfidardo - ансамбль віртуозів “AKKO QUARTET” запалять Ваші серця з натхненням битися в експресивних ритмах танго, чардашу та співати ліричних мелодій.
До зустрічі!!!
Концерт відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних обмежень.