24.10.2018

Цикл "Черкаський симфонічний запрошує: Скарби оркестрової музики"

 

24 жовтня  о 18.30

 

Програма "Музика запрошує на осінній бал"

         Минають погожі осінні дні, коли ясне сонечко і розмаїття кольорів опалого листя милує душу і занурює наше єство в особливий стан діяльного лірико-філософського роздуму про вічну красу ─ мальовничої і життєдайної природи, душевного і змістовного спілкування, про натхненну гармонію мистецтва. Останніми відзвонами бабиного літа стане концертна програма Черкаського симфонічного оркестру "Музика запрошує на осінній бал", яка представить гостям філармонійної зали вернісаж одухотворених музичних образів і прекрасних мелодій.

         У числі головних подій музичного балу ─ його романтично бентежний акцент ─ соло заслуженого артиста України Геннадія Кабіна, котрий разом з оркестром подарує слухачам Другий скрипковий концерт блискучого польського віртуоза ХІХ ст. Г.Венявського. Увертюра до опери "Тангейзер" великого реформатора Р.Вагнера підкорить слухача сповненою хвилюючих подій оповіддю про легендарне минуле. Чуттєвість і пристрасність любовних утіх презентує "Вакханалія" з опери "Самсон і Даліла" К.Сен-Санса. Трагічно щемлива історія про сучасних Ромео і Джульєтту, яка розгортається на вулицях Нью-Йорка 1950-х років, оживе у звуках попурі з всесвітньовідомого мюзиклу "Вестсайдська історія" цьогорічного 100-літнього ювіляра Л.Бернстайна. І на завершення музичного балу осені після палких злетів, експансивних напружень і солодко емоційних завмирань чарівне імпресіоністичне марево інструментальних мініатюр К.Дебюссі подарує гостям вишукану розраду, ніжність і насолоду.

          Приймає гостей осіннього балу музики заслужений діяч мистецтв України диригент Олександр ДЯЧЕНКО. Обер-церемоніймейстер і ведуча балу ─ Тетяна ГУК.

 

Вартість квитків: 40-110 грн.

Довідка: 098-000-68-01; 063-722-85-77; 050 387 98 85

Адміністратор: (0472) 33-24-72                 Каса: (0472) 33-21-44

www.filarmoniya.ck.ua