20.08.2021

Набираючи сил та мужньо долаючи гострі виклики сучасності, наразі наша рідна Україна у своїм мистецько-культурнім різнобарв'ї та різноманітті  надихає українців по всьому світу . Цього року жовто-блакитна квітка стала символом незалежності, зображуючи водночас красу України та її жагу до волі, єдність і незламність нації,  наш нетлінний спадок та величезний здобуток, що укладалися не одним десятиліттям.
 Український талановитий і працьовитий народ творить велику і вікопомну історію та культуру, котрі глибоко укорінені у вікових і народно- пісенних  традиціях.
 Святковий концерт “У пісеннім розмаї” з нагоди 30-річчя незалежності України 20 серпня 2021 року о 18.30  у Черкаській обласній філармонії подарує кожному глядачу особливо святкову атмосферу і насолоду від   українських традицій. Українські народні пісні та авторські твори, танці у виконанні  лауреату Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка - Черкаського академічного заслуженого українського народного хору (художній керівник Наталія Шмараєва-Гожа, балетмейстер-постановник Анастасія Огірчук, керівник оркестру заслужений артист України Олексій Колесник).
Запрошуємо святкувати день народження нашої країни разом! До зустрічі!!!
https://cherkasy.karabas.com/koncert-cherkaskogo-narodnogo-horu-2?