08.04.2021

Якось навесні зустрілися юний сільський хлопчина, що від природи наділений музичним хистом, Лукаш та тендітна лісова Мавка. Їх світи були різними, але душа в обох - пісенна. Серця їх полонив вирій кохання! На зміну Весни йшло Літечко з купальськими піснями, іграми , забавами та петрівочками з обжинками. А потім - зрадлива осінь, яка гучно святкувала весілля на селі і згубила вразливу душу Мавки! За зимою, що холодним вітром й сном переможно заспівала й полонила обіймами, таки знову прийшла мелодійна Весна, яка за всякого часу дихатиме оновленням закоханих сердець і віками потужно озиватиметься весняними гуками та квітчатиме пісенним рястом.
До 150 - річчя з дня народження геніальної української поетеси Лесі Українки, на численні прохання глядачів, 8 квітня о 18.00 в Черкаській обласній філармонії відбудеться театралізований концерт “Не стій, вербо” за мотивами “Лісової пісні”. Виконавці: Черкаський академічний заслужений український народний хор та тріо “Аріана”.
Історія крізь віки оповідатиметься з українськими народними та авторськими піснями в обробках А. Пашкевича, Є.Кухарця, О. Стадника, Н. Шмараєвої - Гожої, заслуженого артиста України Олексія Колесника; вокально-хореографічними композиціями (балетмейстер-постановник А. Огірчук) та авторськими творами від українських композиторів 20 - 21 століть: М. Леонтовича, Г. Гаврилець, А. Комлікової, Є. Марчук на завжди сучасну та актуальну поезію геніальної доньки українського народу Лесі Українки!
Тож, нехай весняно-поетична мелодія поправу торжествує у Ваших серцях!!!
До зустрічі!!!