09.03.2021

Запрошуємо усю нашу велику українську родину 9 березня о 18:00 до зали Черкаської обласної філармонії на тематичний концерт «Гарно твоя кобза грає, любий мій земляче!», присвячений 207-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.
Творчі колективи філармонії – Лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Черкаський академічний заслужений український народний хор, ансамбль «Росава» та вокальне тріо «Аріана» пропонують глядачам у своїй традиційній святковій програмі твори славетного Кобзаря, багато з яких покладені на музику самим українським народом. Вони уже друге століття поспіль живуть у серцях багатьох поколінь українців, плекаючи у нас любов до рідної землі, навчаючи вболівати за її долю та закликаючи діяти заради кращого її майбутнього.
Приєднатися до колективів філармонії у творчому поклоні нашому геніальному землякові Тарасу Григоровичу Шевченку, вшанувати пам’ять цієї великої постаті у мистецтві та історії України запрошуємо кожного, чиє серце сповнене палкої та щирої любові до рідної землі! На глядачів чекає багато прекрасних ліричних, а також славних козацьких пісень, хореографічні композиції та атмосфера національного свята.