30.05.2018

Музична програма "Квіти з Ніцци..."

30 травня 2018 року                                                                                                        Початок о 18 год.

Погожий травневий вечір, аквамарин лагідного Середземного моря, Лазурний берег, французька Рив'єра, по старовинному елегантне невелике курортне місто Ніцца, тиха алея Кур Салейя, маленьке затишне вуличне кафе з круглими білосніжними столиками, недалеко видніється квітковий ринок з розмаїтим безмежжям прекрасних квітів. Їх запашні та манливі аромати носяться у повітрі і запаморочують голову, зливаючись із чаруючими звуками музики, романтики і кохання.

Все це Ви можете уявити і відчути, побувавши у Черкаській філармонії на концерті "Квіти з Ніцци". Солодко ніжне і поетичне сопрано народної артистки України Людмили ЛАРІКОВОЇ ─ солістки нашої філармонії разом із камерним складом Національного академічного оркестру народних інструментів України під началом лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка, народного артиста України Віктора ГУЦАЛА даруватиме дивовижний букет мелодій ─ пишних і величних подібно трояндам, п'янких і духмяних як жасмин чи півонії, прекрасних і простодушних ніби ромашки, витончено скромних наче незабудки і, звісно, проникливих і глибоких немовби квіти фіалки.

У програмі ліричні фрагменти з опер Г.Генделя, Ж.Бізе, Дж.Россіні, П.Масканьї, а також вишукані і натхненні популярні пісні про кохання італійських та французьких композиторів-романтиків.

Концерт веде Богдан Соколюк.

Вартість квитків: 35 – 70 грн.

Довідка: (0472) 33-24-72 – адміністратор, (0472) 33-21-44 – каса