20.11.2020

Концертні батли.
Він - важкий, неповороткий, найбільший та наймолодший у своїй струнній родині... але такий різноплановий та неповторний в руках майстра! Вона - королева оркестру, прекрасна, витончена та струнка, а голос її - так співає душа!
У дуеті вони нещодавно - лише пару століть, але нерозлучно: пан контрабас та пані скрипка! Почути їх концертний батл з оркестром - унікальна нагода!
Запрошуємо до слухацького майданчика 20 листопада 2020 року о 18.30 в Черкаську обласну філармонію! До нас завітають солісти - віртуози Національної опери України: Тетяна Койчуренко (скрипка) та Андрій Мельник (контрабас).
У концертній програмі звучатимуть твори: концерт для контрабаса з оркестром ре мажор чеського композитора Йоганна Баптиста Ванхаля, великий концертний дует для скрипки, контрабаса та оркестру італійського композитора Джованні Боттезіні, симфонічна поема «Фінляндія» Яна Сібеліуса та оркестрові мініатюри.
До зустрічі 20 листопада о 18.30 у Черкаській обласній філармонії на концерті академічного симфонічного оркестру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка.